Головного героя серіалу звуть Баррі. У минулому він служив у морській піхоті, але після відходу на громадянку так і не зміг знайти своє покликання. Чоловік вирішив зайнятися звичною для нього справою: герой став найманим вбивцею, що виконує за невелику плату замовлення в провінційному місті. Спочатку йому подобалося цим займатися, але через деякий час у нього з’явилася депресія. З кожним днем йому ставало все гірше. Робота вже не приносила такого задоволення, як раніше. Одного разу хлопцеві доручили вбити актора-початківця, який грає в аматорському театрі в Лос-Анджелесі. Прибувши в місто, чоловік влаштував за об’єктом цілодобове стеження, щоб з’ясувати, де найчастіше буває жертва.

Так кілер опинився в театрі і став глядачем. Переглянувши кілька постановок, чоловік з подивом усвідомив, що вони йому сподобалися. Під час однієї з репетицій режисер виганяє актора, який грає головну роль у виставі. На його місце взяли Баррі. Після кількох проб, хлопцеві сподобалося виступати на сцені навіть більше, ніж вбивати людей за гроші. Серіал Баррі 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Приїхавши додому, він розповів про це своєму босові Ф’ючерсу і попросив відставку. Чи зможе головний герой спокійно піти у відставку і зайнятися творчістю?

Режисер: Білл Хейдер, Алек Берг, Меггі Кері
В ролях: Білл Хейдер, Генрі Вінклер, Стівен Рут, Сара Голдберг, Гленн Флешлер, Ентоні Керріган, Даррел Брітт-Гібсон, Енді Кері, Алехандро Ферт, Паула Ньюсом