В одному з районів Санкт-Петербурга знаходиться бар з досить простим і промовистою назвою «На груди». Сюди постійно приходять різні люди, які звикли проводити свій час в цьому місці і насолоджуватися цією невимушеною атмосферою. Їм здається, що саме тут вони можуть відчути себе собою, зняти всі остогидлі маски, які доводиться носити щодня і трохи відволіктися від усіх своїх проблем. Хтось намагається знайти тут однодумців і друзів, інші, навпаки, прагнуть завестися відносинами. А третім просто по душі тутешня атмосфера і вони таким чином відволікаються від усіх своїх проблем.

Але як би там не було, в цьому барі постійно щось відбувається і люди переживають найрізноманітніші події, які тим чи іншим чином впливають на їх життя, а часом і самим несподіваним чином змінюють усе, що було раніше для них звично. Що ж насправді буде відбуватися в стінах цього бару і з чим зіткнутися всі його відвідувачі? Адже кожен з відвідувачів прийшов з якоюсь певною метою і сподівався на сприятливий результат.

Однак все буде відбуватися зовсім не так, як вони очікували і їм доведеться переглянути своє ставлення до деяких речей і до життя в цілому. Серіал Бар «На груди» 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ірина Вилкова
Актори: Денис Пьянов, Віра Фоміна, Антон Сухарєв, Кирило Полухін, Тетяна Малищіцкая, Олександр Баширов, Анна Іванина, Дмитро Аверін, Ірина Вилкова, Анна Жмаева