Серіал Американський вандал 1 сезон (2016) дивитись онлайн в HD якості


В американській старшій школі, що перебувала в спокійному, невеликому місті Гановер (Нью-Гемпшир) сталася надзвичайна подія. Якийсь хуліган вирішив помститися або просто пожартувати. Пробравшись на шкільну парковку для викладачів, він намалював члени практично на кожній машині. Збиток був нанесений колосальний понад сто тисяч доларів. На парковці були камери спостереження, але дивним чином запис саме цього моменту була видалена, і це ускладнило перебіг розслідування, так як хуліганів в цій школі було досить, мотив можна було знайти у всіх, і кожен міг проникнути на парковку і зробити це.

Але поліція обрала тільки одного підозрюваного, проти якого ополчилися не тільки викладачі, а й учні. Ділан кожен день малював даний малюнок, він вважав його своєю фішкою. Хоч доказів було недостатньо, йому все одно пред’явили звинувачення. Попереду цього хлопця чекав суд і вирок. Його виключили зі школи, він заперечував свою провину. Серіал Американський вандал 1 сезон (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але кілька хлопців вирішили провести своє розслідування. Провели порівняння пенісів, і знайшли розбіжність між малюнком Ділана і вандала. Зняли документальний фільм про шкільну парковку і про саму школу, для захисту Ділана.

Режисер: Tony Yacenda
В ролях: Тайлер Альварес, Едуардо Франко, Габріела Фрескес, Камілль Хайд, Карла Джеффрі, Джессіка Хуарес, Карлос Місяць, Camille Ramsey, Lou Wilson, Лукас Гейдж