Сюжет історичного серіалу «Агент» присвячений реальним фактам з історії США, що сталися під час визвольної боротьби Америки від колоніального ярма Британії. Протистояння двох армій – американської і британської призводить до численних жертв не тільки військових і мобілізованих, але і мирного населення. Капітан американської армії Бенджамін Тэлмедж, знаючи про наявність ворожих шпигунів, пропонує генералу організувати таких людей серед мирного населення, що не потрапляють під підозру. Фермер Ебрахам Вудхолл, що вирощує капусту на Лонг-Айленді, одного разу вступає разом з власником таверни Силахом Стронгом в сутичку з майором британської армії.

Після цієї бійки його напарник потрапляє до в’язниці за звинуваченням у заколоті, а Ебрахама звільнили, завдяки заступництву батька. До цієї небезпечної справи він приваблює своїх друзів і знайомих. Серіал Агент 4 сезон (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Розуміючи, що ніхто не може залишитися осторонь у боротьбі за незалежність країни, молодий фермер погоджується на пропозицію капітана Тэлмеджа передавати потрібну інформацію для визвольного руху під керівництвом Джорджа Вашингтона.

Режисер: Джеремі Уебб, Егіль Эгилссон, Ендрю Маккарті
В ролях: Джеймі Белл, Сет Нумрик, Деніел Хеншэлл, Миган Уорнер, Кевін Макнеллі, Берн Горман, Хезер Лінд, Семюел Рукін, Енгус МакФадьен, Джей Джей Філд