Серіал 21 Тандер 1 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Літопис однієї з відомих команд, яка розповість про те, як насправді важко буває на полі, через що доводиться пройти гравцям. Вся справа в тому, що крім їх спортивної кар’єри всі вони зацікавлені і в сім’ях, і в хорошому відпочинку і часом все це призводить до того, що багато хто потрапляє в найрізноманітніші неприємності, комусь доводиться пережити не кращі часи, а у кого-то і зовсім кількість проблем зростає на очах, але як би там не було, вони намагаються не пов’язувати особисте життя з кар’єрою і не показують, що вони насправді відчувають, через що.

Але все це безсумнівно є важливою частиною життя кожного гравця, позначається на його грі на полі і на прагненні стати переможцем. Як би там не було, всім їм доводиться нелегко. Але одного разу, команда розуміє, що вона викладається не на повну і щоб досягти бажаних успіхів їм потрібно докласти набагато більше зусиль. Що ж стане робити команда тепер, які тренування почне проводити і стане вона ставиться до гри серйозніше? Серіал 21 Тандер 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тренери і гравці вирішують, що їм потрібно об’єднати зусилля, так вони вже точно зможуть досягти бажаного. Але тільки літопис розповість чи вийшло це у них і що стало справжньою причиною таких змін.

Режисер: Джеррі Чіккорітті, Чарльз Оффісер, Джим Донован
В ролях: Стефані Беннетт, Еммануель Кабонго, Андрес Джозеф, Кевін Клейдон, Джонатан Кім, Колм Фіоре, Ейлін Лі, Кімберлі Лаферрье