У Тихому прикордонному селі обстановка стає все більш напруженою. Все частіше лунають вибухи, все частіше поруч скидають бомби, все частіше і голосніше свистять ракети. Але мирне життя поки йде своєю чергою. Старовинні приятелі давним-давно вирішили і розпланували долю своїх дітей: Олену і Григорія готують до весілля. Партія могла б бути щасливою і разом з тим вигідною, якби не одне «але». Олена закохана в Григорія, а ось наречений не відчуває до головної героїні ніяких почуттів тому, що сам закоханий… Але в іншу.

Зате Іван, брат, Григорія всерйоз мріє про прекрасну Оленку, яка могла б стати йому коханою дружиною і матір’ю майбутніх дітей… Але ні Альона, ні Гриць, ні Іван, ні батьки молодих людей навіть не припускають наскільки їхнє життя зміниться вже завтра. Коли прийде війна. Серіал 1941 (1 сезон) (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Серіал «1941» — це перша частина великої військової трилогії, в якій розповідається про самий початок Великої Вітчизняної війни. Це міжнародна картина, яку українські та російські кінематографісти створювали разом.

Режисер: Валерій Шалига
В ролях: Олександр Пашков, Володимир Башкіров, Володимир Горянський, Анатолій Котенєв, Іван Лапін, Валентина Лосовская, Максим Максимюк, Ольга Олексій, Євген Плиско-Купрін, Ада Роговцева