Бей Кенниш і не підозрювала, що звичайний урок може різко перевернути все її життя. Вона виконувала звичайну лабораторну роботу з біології, де було потрібно визначити свою групу крові. З роботою учениця впоралася блискуче, от тільки результат роботи вразив дівчину до глибини душі – у неї виявилася 4 група крові, а знаючи групи крові батьків, цього бути не могло. Запідозрити мати в інтрижці було також неможливо – коли та завагітніла, її братові Тобі було всього два роки і матері просто неможливо було знайти час для розваг на стороні. Підозрюючи, що вона прийомна дитина, Бей вирішує з’ясувати правду у батьків. Але батьки впевнені, що вона їхня рідна дочка.

Для перевірки проводяться тести ДНК, які доводять, що у Бей інші біологічні батьки. Під погрозами судових розглядів, працівники пологового будинку зізнаються в тому, що новонароджені дівчатка були просто переплутані і підказують батькам, де знайти справжню їхню дочку. З’ясувалося, що їхня дівчинка Дафні зараз живе в бідному кварталі з матір’ю-одиначкою Регіною.

Щоб ближче познайомитися зі своїми справжніми дітьми, Кетрін, Джон і Регіна вирішують пожити разом, і Регіна з Дафні переїжджають до подружжю Кенниш. Серіал Їх переплутали в пологовому будинку 1-5 сезон (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стів Майнер, Рон Лаґомарсіно, Мелані Мейрон
В ролях: Кеті Леклерк, Ванесса Марано, Констанс Марі, Д. У. Моффетт, Ліа Томпсон, Лукас Грабував, Шон Берді, Райан Лейн, Жиль Маріні, Марлі Мэтлин