Другий сезон продовжить розповідати про групу підлітків, які намагаються пережити всі труднощі цього періоду. Вони тільки тільки намагаються налагодити відносини з протилежною статтю, вчаться тому, що насправді їм знадобиться. Звичайно самостійно дуже складно впоратися з усіма проблемами і батьки їх розуміють, як діти в цей час потребують їх підтримки. Вони намагаються зробити все, щоб дітям було легше впоратися з усіма труднощами, які їх чекають. Та ось тільки так вже виходить, що насправді це тільки ускладнює всі спроби пізнати світ і зрозуміти протилежну стать.

Хлопців чекає ще дуже багато труднощів, вони будуть намагатися докласти всіх зусиль до того, щоб зрозуміти один одного і не накоїти дурниць. Але кожному з них це зробити буде не просто. Адже вони ще не усвідомили всі відмінності і не зрозуміли, як їм правильно до всього шукати підхід. Але вони напевно переконаються наскільки непросто бути підлітком і які труднощі тільки чекатимуть попереду кожного. Мультфільм Великий рот 2 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Буквально через кілька років вони вже навіть не впізнають самих себе, настільки зміняться. Однак з чим вони зіткнуться зараз і як будуть вирішувати всі свої проблеми, які їм здаються настільки серйозними?

Режисер: Джоель Мосер, Брайан Френсіс, Майк Мейфілд
Актори: Нік Кролл, Джон Малені, Фред Армісен, Джессі Клейн, Джейсон Манцукас, Джордан Пів, Майя Рудольф, Дженні Слейт, Паула Пелл, Ендрю Рэннеллс