Аніме «Ван Піс» оповідає нам про справжнісіньку епоху піратів! Почалося все зі звичайних слів Гол Д. Роджера, людини, за своє життя здобув величезну славу і багатство. Чоловік розповів про те, що в якомусь куточку їх величезного світу він сховав якийсь скарб, зване Ван Пісом. Безліч людей кинулося в море в гонитві за великим кушем і мріями про золото, проте минуло вже багато років, але нічого так і не було знайдено. Головний герой-Луффі-хлопчисько з невеликого села, так само мріє ступити на цей шлях, щоб стати королем піратів.

А допоможе йому в цій нелегкій справі його вірні юкіе — фехтувальник Зоро, кок Санджи, лікар Чоппер, історик Робін, музикант Брук, навігатор Нами, тесляр Френк і стрілок Усопп. Кращі в своїй справі, вони стараються не підвести свого улюбленого капітана і разом з ним рвуться на зустріч численним пригод і небезпек, які чекають їх на такому складному і небезпечному шляху як піратство.

Але щира дружба, відданість, командна робота і дотримання своєї мрії підсоблять їм у подоланні будь-яких труднощів. Мультфільм Ван Піс 1 сезон (1999) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сакай Мунехіса, Коносуке Уда, Хіроакі Міямото
Актори: Тика Оцука, Маюмі Танака, Ікуе Отані, Кадзуо Накаї, Хірата Хіроакі, Тоні Бек, Акемі Окамура, Масато Обидва, Лорен вірніше, Каппей Ямагучі