Основна героїня захоплюючій анімаційної стрічки, «Леді Баг і Супер-кіт», дівчинка, тільки що досягла підліткового віку, вчитися у звичайній паризькій школі і, як і всі її однолітки, виконує після уроків домашнє завдання, пліткує з подружками і у вільний час, просиджує в інтернеті, у пошуках нових друзів і яскравих вражень. В принципі, Маринет, практично мало чим відрізнялася за характером і способу життя від таких же дівчаток її віку, адже у неї був хлопчик з класу, з яким вона завжди мріяла зустрічатися і спілкуватися. Тільки, на жаль, Едріан, так звали хлопця, навіть не помічав сумних поглядів в свою сторону від героїні, що сильно поранило і засмучувало нещасну.

Однак у Марінет, існувала справжня таємниця, адже героїня, з народження отримала неймовірний дар, де вона могла в певні моменти життя, перетворюватися в справжнісінького супер героя. Це відбувалося в той час, коли в місті кому-небудь необхідна була допомога з боку, адже на вулицях зустрічалися не лише законослухняні громадяни, але вистачало і різних злочинців і бандитів. І ось з цими особистостями, і доводилося воювати нашій юній особі.

І так сталося, що Марінет вперше зіткнулася з дійсно небезпечним і складним випадком, коли навіть її сил не вистачало вирішити виниклу загрозу. Мультфільм Леді Баг і Супер-кіт 3 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Томас Астрюк
В ролях: Христина Валенсуела, Бен Діскін, Фанні Блок, Бенжамін Хворий, Marie Chevalot, Annouck Hautbois, Тьєррі Казазиан, Jessie Lambotte, Жільбер Леві, Олександр-Гуен