В основу фільму закладені реальні події, і мова йде про бої, в яких загинуло багато людей. Щодня батькам повідомлялося про загибель синів і горе прийшло, також, в сімейство Райанів. Так вже сталося що у них загинуло відразу три сини. Живим залишився лише четвертий-наймолодший, але, на даний момент, він перебував між життям і смертю. З цієї причини, головнокомандувач прийняв рішення відправити загін, що складається з восьми воїнів, на пошуки Райана. У загоні були присутні, як досвідчені, так і новенькі бійці. Попереду їм належало виконати важке завдання. Хлопця треба було шукати в пустельній місцевості, щоб потім доставити його додому цілим і неушкодженим.

Досвідчені хлопці справлялися і не з такими завданнями і мали намір зробити все можливе, щоб мати перестала сумувати, хоча б, по одному синові. Ніхто не міг припустити, де знаходився хлопчина, але діяти слід було швидко, адже кожна хвилина могла стати вирішальною. Це завдання стало найбільш складним для солдатів, адже, на цей раз, небезпеки було більше. Фільм Врятувати рядового Райана (1998) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Попереду їх очікував ворог, який не звик програвати, що говорило про потребу особливої обережності і пильності з боку воїнів. Кожна з помилок могла стати фатальною для всіх…

Режисер: Стівен Спілберг
В ролях: Том Хенкс, Том Сайзмор, Едвард Бернс, Вин Дизель, Баррі Пеппер, Адам Голдберг