Історична стрічка переносить глядачів у 1943 рік. Мільтон відчуває до Фульвії найніжніші, романтичні почуття. Але, на жаль, красуня вважає за краще ігнорувати залицяння свого наполегливого кавалера. В молодій людині вона бачить лише надійного друга. У підсумку головний герой записується в ряди італійського опору, які борються з диктатурою Муссоліні. Він швидко заробляє довіру серед своїх братів по зброї. Хлопцеві довіряють все більш важливі і відповідальні завдання. При цьому юнак не забуває про свою кохану, якій він регулярно відправляє листи. Одного разу Мільтон випадково дізнається про те, що все це час Фульвия підтримувала стосунки з його кращим другом Джорджіо.

Молода людина вирішує розшукати свого товариша, щоб розставити всі крапки над «i». Однак незабаром він дізнається, що його приятель був спійманий урядовими військами кілька тижнів тому під час здійснення черговий партизанської акції. І тепер відважному борцю за свободу своєї Батьківщини загрожує смертна кара. Фільм Веселка (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він утримується у в’язниці разом з сотнями таких же бідолах, чекаючи вироку. Мільтон збирається побачити Джорджіо, нехай для цього йому доведеться не раз ризикнути власним життям.

Режисер: Паоло Тавіані
В ролях: Лоренцо Рікельме, Валентина Беллі, Лука Марінеллі, Франческа Агостини, Алессандро Спердуті