Фільм У битві за любов (2016) дивитись онлайн в HD якості


Невелике містечко в серці Сицилії. У розпал Другої світової війни сюди прибувають війська союзників, представлені кількома підрозділами військовослужбовців США. Їм належить закріпитися на точці і дати відсіч наступаючому ворогові. Розуміючи, що тут доведеться затриматися надовго, солдати намагаються знайти спільну мову з місцевим населенням. Зробити це непросто-місцевий менталітет дуже специфічний, а люди налаштовані дуже вороже. Вони вважають, що війська тут не потрібні, ніхто на них нападати не буде.

В цих умовах розгорається любов між сицилійської дівчиною і одним з новобранців. Вони зустрічаються, добре проводять час, але казка ця буде недовгою. На горизонті вже видно ворога. Жителям терміново треба сховатися в безпечних місцях, а військовим підготуватися до битви. Фільм У битві за любов (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Закохані тимчасово розлучаються, але обіцяють один одному битися за своє майбутнє щастя. Інші люди тим часом починають усвідомлювати масштаб небезпеки, що насувається.

Режисер: Пьерфранческо Діліберто
В ролях: Пьерфранческо Діліберто, Міріам Леоне, Андреа Ді Стефано, Stella Egitto, Вінсент Риотта, Мауріціо Маркетті, Sergio Vespertino, Maurizio Bologna, Антонелло Пуглиси, Семюела Сегрето