За часів Другої світової війни багатьом хлопцям довелося зайняти свої позиції і стати на захист цілісності країни і її територій. Солдати розділилися на кілька загонів, які спеціалізувалися на різних видах бою. Молодий лейтенант Івушкін опинився в центрі подій фільму «Т-34». Він відрізнявся особливою відвагою і виявляв певний героїзм на полі битви, прагнучи перемогти загарбників. Танкова дивізія мала хороших бійців, але їх підвела радянська техніка, так як нове обладнання не було доступно військовим. У цей час німецькі загарбники перебралися у Волоколамський напрямок, готуючи контратаку по російських містах.

Івушкіна запевняв своїх друзів, що їх країна обов’язково переможе, але зіткнувшись з головним командувачем фашистів — Клаусом Ягер, дивіться онлайн поразку хлопців, які не чекали потужного зброї і сильної підготовки з боку ворогів. Солдати СРСР були розбиті, половину з них взяли в полон разом з танками, щоб надалі використовувати на своєму біатлоні.

Головний герой теж опинився в полоні. Після декількох років тортур, його змусили на смерть битися з Ягер на полі, де німці відчували нові бойові машини проти Т-34. Фільм Т-34 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олексій Сидоров
В ролях: Олександр Петров, Віктор Добронравов, Ірина Старшенбаум, Вінцец Кіфер, Петро Скворцов, Семен Треськунов, Артем Бистров, Мікаел Джанібекян, Антон Богданов, Софія Синіцина