На дворі осінь 1943 року, дія розгортається в нацистському таборі Собібор, що знаходяться на території Польщі. Там, серед сотень полонених євреїв також укладений ворогами і головний герой оповіді-Олександр Печерський, лейтенант армії Радянського Союзу. Він відчайдушно намагається вибратися з цього місця і приймається розробляти ретельно продуманий до дрібниць план втечі з концтабору. Це історія єдиного успішного повстання в нацистському таборі смерті за всю історію Другої світової. Лейтенант Олександр Печерський (Костянтин Хабенський) в жовтні 1941 року потрапляє в полон під Вязьмою.

У вересні 1943 його та інших радянських військовополонених-євреїв переводять в робочу зону табору «Собібор» (Польща). Він швидко очолює підпільну групу і готує зухвалий план масової втечі. Табір оточують чотири ряди колючого дроту висотою в три метри. Простір між третім і четвертим рядами заміновано.

Скрізь патрулі. Навіть якщо вибігти великим натовпом — всіх покладуть кулеметники. С для бою з німцями потрібна зброя і Печерський придумує як його дістати. Фільм Собібор (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Андрій Малюков
В ролях: Костянтин Хабенський, Крістофер Ламберт, Марія Кожевнікова, Дайнюс Казлаускас, Фелісі Янкелло