Фільм «Олена» 2015 року повідає про те, як війна калічить життя багатьох людей. Воїни допомагають вирішити багато проблем, які виникають в країнах, вони можуть зруйнувати життя багатьом із-за чиїхось забобонів і примх. Сюжет цієї мелодрами переносить нас до Фінляндії в 1944 рік. У цей час уряд вирішує укласти мирний договір з союзниками Антанти. У Фінляндії прийнявши дане рішення, планувала, що позбудеться громадянської смути, але воно ще більше сколихнуло суспільство. Коли ж угода виявилася підписаною, то військові сили переправилися з Лапландію, яку на той момент вже займали фашисти. в результаті на тлі всіх цих подій починаю розгортатися головні події фільму.

Прибувши в маленьке містечко там познайомився Йохансен, німецький солдат і Олена, яка виявилася досить милою медсестрою. Головна героїня працювала у військовому польовому госпіталі. Між цією парою зародилося неймовірно красиве почуття — любов. Ось тільки над цією парою нависла жахлива загроза, так як між країнами змінилися відносини.

Тепер головні герої повинні боротися не тільки за життя, але і за щастя. Чим же в результаті закінчаться відносини, які під забороною. Фільм Олена (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Антті Йокінен
В ролях: Кріста Косонен, Лаурі Тилканен, Піркка-Пекка Петелиус, Томмі Корпела, Леа Клемола, Сеппо Пяакконен, Johannes Brotherus, Еліна Книхтиля, Тііна Векстрем, Jade Viljamaa