Події американського військового фільму режисера Джастіна Чи «Одні в бою» (Alone We Fight) розгортаються під час Другої світової війни. В центрі історії знаходиться невелика, але дуже відважна й рішуча група американських солдатів, які зіткнулися з дуже складним завданням. Щоб виконати стратегічно важливу місію, героям належить проникнути на територію ворога. Тут, у вкрай суворих і небезпечних обставинах, їм потрібно буде зробити все можливе і неможливе, щоб зупинити наближається загін німецьких солдатів. Від успіху їх місії залежить дуже багато, адже якщо їм не вдасться зупинити німців, то вороги зможуть прорвати лінію оборони союзників. Само собою, цього допустити не можна.

Тому американські солдати повинні проявити всю свою відвагу і всі свої вміння, щоб виконати цю місію. Вся справа в тому, що наші герої прямують на територію ворога з благородною місією — зупинити їх прорив лінії оборони союзників. Їх чекає непроста дорога, повна невимовних перешкод і пасток. Але, це мала частина неприємностей, які їх чекають.

Найскладніше полягатиме у відбитті атаки добре озброєного ворога, який перевершує наших хлопців і чисельністю і озброєнням. Але, наказу відступати ніхто не давав. Фільм Одні в бою (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джастін Лі
Актори: Корбін Бернсен, Джонні Месснер, Ейдан Брістоу, Peter «Drago» Tiemann, Філіп Натаніель