Головні події відбуваються на тлі найбільш кривавої війни в історії людства-Другої світової. Європа в ті часи була охоплена пожежами битв і партизанських повстань. У центрі подій-територія окупованої французької держави. Мирне населення не бажає підкоритися фашистським загарбникам і докладає всіх зусиль для боротьби. Один з героїв серіалу-темношкірий чоловік на ім’я Адді ба. Він солдат французької армії і справжній патріот своєї країни. За походженням цей хлопець гвінеєць, але тим не менш, вважає своїм рідним домом Францію. І тому він відразу ж встає в ряди народного опору, яке веде боротьбу з ворогом з підпілля. Їх активна відсіч зустрічається з відповідними агресивними діями нацистів.

Німецьке командування дало наказ не щадити союзників підпілля, і мирних громадян, які надають їм сприяння. Але навіть це не може остудити запал людей, спраглих світу і свободи на своїй землі. Виріс в Сенегалі Адді з дитинства мріяв про спокійне і забезпечене життя і тому покинув батьківщину, відправившись в більш ситу Європу. Фільм Наші патріоти (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але тут грянула війна. Разом з іншими членами опору він ховається в гірській місцевості, здійснюючи диверсії і нальоти на німецькі загони. Проте йти від облав їм з кожним днем стає все важче. Кільце навколо партизан звужується.

Режисер: Гебріел Ле Бомін
Актори: Марк Зінга, Олександра Ламі, П’єр Деладоншам, Луан Емері, Одрі Бастьєн, Люка призоров, Астрід Ветналл, Грегорі Гадебуа, Йохен Хаегеле, Патрік д’Асумсао