Шість тижнів перебуваючи під окупацією Японської імператорської армії місто Нанкін втратив велику кількість свого населення. Кінокартина «Місто життя і смерті» зачіпає історію, в якій розповідається важка доля окупованих жителів. Нанкінська різанина-це одна з найжорстокіших подій війни. І зараз неможливо спокійно говорити про ці події, які залишили незгладимий слід в китайській історії. 13 грудня 1937 почалося це безумство, яке забрало життя багатьох людей. Число загиблих варіюється від 40 тисяч до півмільйона. Жінок ґвалтували, а чоловіків вбивали найжорстокішим чином.

Кілька людей, винних у цій моторошних подіях, були засуджені. Але головний-принц Асако, залишився на волі і зміг уникнути суду, з причин отримав імунітету. Безліч всіх військових записів Японської імператорської армії було стерто або засекречено. Саме тому так і не відомо приблизну кількість жертв.

Місто Нанкін перетворилося на місто смерті, єдиний безпечним місцем залишилася жіноча школа Цзіньлін. Саме в ній знайшли притулок ті, кому пощастило вижити в кривавій м’ясорубці. Фільм Місто життя і смерті (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лу Чуань
Актори: Лю Е, Дат Юаньюань, Фань Вей, Цінь Лань, Хідео Накаидзуми, Рю Кохата, Цзян Иянь, Яо Ді, Исуэй Джао, Лю Бінь