Події кінофільму переносять нас в 1918 рік. Перша світова війна добігає кінця. Однак, незважаючи на це, кровопролитний конфлікт продовжує щодня забирати життя тисяч молодих людей. Наївний лейтенант Рейлі зовсім недавно потрапив на фронт в підрозділ Стенхоупа. У мирному житті хлопець знав свого командира як сміливого і рішучого чоловіка, який ніколи не тікав від труднощів. Однак роки, проведені на війні, серйозно змінили капітана. Він перетворився на справжнього невротика, абсолютно байдуже ставиться як до наказів командування, так і до життів своїх солдатів. Рейлі відразу впадає в очі неадекватна поведінка людини, яку він завжди ставив собі в приклад.

Лейтенант швидко розуміє, що знайти спільну мову зі Стенхоупом просто неможливо, адже він уникає спілкування з іншими людьми. Тим часом підрозділ головного героя знову відправляють на передній край оборони. Англійці повинні відобразити потужний наступ німецьких частин. Противник перевершує їх в кілька разів. Фільм Кінець шляху (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так що британцям залишається сподіватися лише на підкріплення, які командування вже вислало їм на підмогу. Для багатьох однополчан Рейлі цей бій обіцяє стати останнім у їхньому житті.

Режисер: Сол Дібб
В ролях: Пол Беттані, Сем Клафлін, Стівен Грем, Том Стёррідж, Аса Баттерфілд, Тобі Джонс