Події фільму розгортаються на території Німеччини, в квітні 1945 року. Наближається кінець Другої світової війни, війська Гітлера практично знищені, а залишилися сили в тилу, повністю деморалізовані. Колись непереможна армія, перетворюється в розрізнені групи небоєздатних солдатів. Молодий дезертир тікає з-під арешту і ледь уникає смерті. Йому далося неможливе-піти від погоні СС. Холодний, голодний і змучений хлопчина, знаходить кинутий офіцерський автомобіль і забирає з нього форму німецького капітана.

Примірявши теплий мундир високопоставленого командира, герой фільму «Капітан» вживається в образ його господаря і видає себе за командира секретної групи. Просуваючись в тил — подалі від лінії фронту, він збирає загін з таких же втікачів, як і він сам. Незабаром його підрозділ випадково потрапляє в штаб табору з заарештованими солдатами.

Самозванця приймають на найвищому рівні і наділяють особливими повноваженнями. Капітану і його людям, належить вбивати ув’язнених-дезертирів — або загинути… Фільм Капітан (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роберт Швентке
Актори: Макс Хубахер, Мілан Пешель, Фредерік Лау, Bernd Hlscher, Вальдемар Кобус, Олександр Фелінг, Самуель Финци, Вольфрам Кох