Історія кохання Андрія і Віри почалася з самого першого дня їх знайомства. Віра була молодою і привабливою княжною, а Андрій звичайним холостим дворянином. Але це не завадило їм закохатися і почати спільне життя, насолоджуючись один одним. Але їхнє щастя тривало недовго, адже напередодні велися бойові дії, які принесли в їх державу громадянську війну. Закоханий чоловік змушений був кинути даму свого серця і відправитися захищати країну, щоб віддати борг батьківщині. А в цей час віра не могла сидіти вдома, знаючи події, що відбуваються і попросилася брати участь в лікуванні поранених в одному з госпіталів. Через деякий час закохані змушені були розлучитися волею долі.

Їх розкидало по різні сторони країни, і вони більше ніколи не зустрічалися. Але пройшли роки, і доля вирішила зіштовхнути їх правнуків для того, щоб виправити і закінчити історію кохання. Дівчина і хлопець як дві краплі води, були схожі на своїх родичів і випадково зустрілися на вулиці. Фільм Герой (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Після цього їх роман бурхливо закрутився так само, як і у їхніх близьких. Але чи вдасться зберегти цій парі любов минулого століття? І не розлучаться вони також швидко, як зустрілися і закохалися?

Режисер: Юрій Васильєв
В ролях: Діма Білан, Світлана Іванова, Олександр Балуєв, Тетяна Лютаєва, Юлія Пересільд, Олександр Головін, Марат Башаров, Олександр Адабашьян, Ліліта Озоліня, Олександр Васильєв