Світ дикого заходу був славний своїм духом пригод і перестрілок. Час ковбоїв, має за собою велику кількість фанатів і шанувальників, ось тільки реальність була зовсім відмінною. Часи ковбоїв, були жорстоким часом, де закон мав так мало влади і здібностей. Перестрілки, дуелі і смерть панували в цьому світі, роблячи його зовсім непримітним для простого життя людей. У центрі даної історії, стоїть один з провінційних невеликих містечок, який, як і інші, сповнений проблем. Ковбої, пограбування, перестрілки і змови, все це буденність для містечка. Бід тут знайти легко, але судячи з усього, місце це незабаром зміниться і судячи з ситуації, в найнеприємнішу сторону.

У містечку з’явиться незнайомець, який називає себе полковником. Він виразно бажає прибрати місто до своїх рук і звичайно ж, діяльність його буде не самої законною. Більш того, методи полковника з повною впевненістю можна назвати жорстокими. Багатьом місцевим жителям, подібний підхід не до вподоби. Фільм Зупинка по дорозі в пекло (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Стабільне життя і так не просто отримати, від чого і події візьмуть жорстокий характер. Незабаром, місто загримить пострілами і судячи з усього, перемогти зможе тільки одна сторона даного конфлікту.

Режисер: Віктор Мательяно
В ролях: Надя Де Сантьяго, Табата Сересо, Енцо Дж. Кастелларі, Конрад Сан Мартін, Гільєрмо Монтесінос