У ранньому віці Джоді довелося пережити страшну трагедію. Її батьки загинули від рук злочинця-рецидивіста Біллі. На щастя, турботу про нещасну сироту взяв на себе її дядько. Чоловік піклується про дівчину як про рідну дочку. Поступово з її пам’яті стираються події того жахливого дня. Але через кілька років головна героїня дізнається про те, що вбивця її батьків ось-ось має вийти з в’язниці на свободу. Однак найнеприємніше полягає в тому, що будинок злочинця розташовується мало не навпроти житла дядька Джоді. І ось настає день, коли дівчина випадково зустрічає Біллі на вулиці. Колишній ув’язнений явно не кається в своїх вчинках.

Безсердечному лиходієві абсолютно не шкода головну героїню, яку він фактично залишив без дитинства. Швидкоплинна зустріч піднімає в її душі цілу бурю емоцій. Мимоволі Джоді починає замислюватися про те, щоб помститися цинічного мерзотникові, який вже напевно готується вчинити новий злочин. Фільм Запах дощу і блискавки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вогнепальна зброя вона може роздобути у дядька, а підстерегти чоловіка в затишному містечку їй не складе ніякої праці. Проте дівчина чудово розуміє, що після вбивства Біллі місцеві правоохоронці без проблем вийдуть на її слід.

Режисер: Блейк Роббінс
В ролях: Джастін Чатвін, Майка Монро, Меггі Грейс, Бонні Беделіа, Марк Веббер, Уїлл Петтон, Логан Міллер, Аарон Пул, Бред Картер, Блейк Роббінс