Небезпечному психопату вдається втекти з в’язниці. У пошуках затишного містечка маніяк прибуває в невелике містечко, розташований неподалік від мексиканського кордону. Тут він планує сховатися від правоохоронців, які розшукують його по всій країні. Незабаром вбивця дізнається, що тут дуже часто пропадають люди. Охоплений жагою крові злочинець вирішує, що завдяки цій обставині його власні «пригоди» не привернуть уваги правоохоронців. Він приймається за старе, нещадно розправляючись з нещасними дівчатами. Однак поступово прості вбивства випадкових перехожих набридають йому. Лиходій приглядає невеликий будинок на околиці міста.

Тут він і планує тримати своїх полонянок, катуючи і насолоджуючись їх муками. Тим часом у населений пункт прибуває досвідчений детектив. Він повинен зайнятися розслідуванням таємничих зникнень кількох молодих жінок. Дуже швидко головний герой розуміє, що має справу з психічно нездоровим маніяком. Фільм З пекла на Дикий Захід (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Про це свідчать тіла знайдених сищиком жертв, на яких буквально немає живого місця. А це означає, що йому необхідно за всяку ціну зупинити зловмисника, який продовжує творити кошмарні речі.

Режисер: Рене Перез
В ролях: Семмі Дуррани, Джулія Леман, Аланна Форте, Karin Brauns, Robert Bronzi, Колін Брайант, Чарлі Глакін, Sean Story, Pete Metz, Jermery Snap