Пригодницький вестерн «Подорож до високогір’я 2018» розгортається навколо маршала, який займався вистежуванням дуже небезпечної банди вбивць уздовж південної межі Сполучених Штатів, але за підсумком потрапив в їх засідку. Бандити важко поранили маршала, але не стали його добивати, а просто кинули помирати болісною смертю. На щастя, головного героя врятував звичайний маленький хлопчик з племені Навахо, з яким вони після дуже міцно подружилися.

В якості подяки, маршал вирішив доставити хлопчика в рідні краї і тепер їх чекає довгий і небезпечну подорож до високогір’я, в якому доведеться проявити всі можливі навички виживання. Маршал потрапляє в засідку, відстежуючи банду вбивць уздовж південного кордону Сполучених Штатів. Залишеного вмирати, його рятує хлопчик з племені Навахо, з яким у них зав’язується міцна дружба.

В подяку він вирішує доставити хлопчика в рідні краї, але для цього йому знадобляться всі його навики виживання. Фільм Подорож до високогір’я (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пол Вінтерс
В ролях: Пол Уінтерс, Aden Yazzie, Ріг Беналли, Грег Бронсон, Mike Buskirk, Fred Crabtree, Luciana Dias, Marcelo Dietrich, Drew Duffer, John H. Euber