Дії вестерну стартують в 1867 році в невеликому американському містечку. Батько Елая працює тут шерифом. Ітан підтримує суворий порядок на ввіреній йому території. Він відмінно поводиться з вогнепальною зброєю. Але одного разу відважний охоронець закону виявляється жертвою підступного злочинця. Однак син убитого правоохоронця вистежує бандита і розправляється з ним. Родичі лиходія володіють чималим впливом в місті. Тому в результаті Елай потрапляє на лаву підсудних. Лише дивом він уникає шибениці. І все одно суддя виносить суворий вирок.

Юнак вирушає в богом забуте місце на 20 років каторжних робіт. Тут головному герою доводиться нелегко. Важка праця і мізерне харчування здатні звести в могилу навіть самого витривалого молодого чоловіка. Але все-таки чоловікові вдається вижити в цих суворих умовах. Через два десятки років він знову повертається в рідні краї. За цей час провінційне місто майже не змінилося. Майже ніхто з місцевих обивателів не може розпізнати в загадковому гості сина загиблого колись в перестрілці шерифа.

При цьому сам Елай збирається суворо помститися тим, хто фактично зруйнував його життя. Він негайно приступає до здійснення свого плану. Фільм Перехитрити ката (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Крістофер Форбс
В ролях: Баррі У. Джеральд мл, Катрін Джеральд, Джеррі Чессер, Стефен Гілліам, Бред Ліа, Ден Бек