Дії гостросюжетного вестерну розгортаються в 1864 році. Сполучені Штати стрясає кровопролитна Громадянська війна. Конфедерати під натиском армій сіверян змушені відступати по всіх фронтах. Чарльз Холлі народився і виріс в одному з південних штатів. Тому в братовбивчій війні він беззастережно підтримує Південь. Проте чоловік розуміє, що у конфедератів майже немає шансів на перемогу в цьому конфлікті. Тим не менш, він записується добровольцем в один із загонів південців. Перед цим головний герой встигає відправити всю свою сім’ю в Південну Вірджинію. Він сподівається, що тривала війна не досягне тих місць. Але розрахунки Чарльза не виправдовуються.

Одне з численних військових підрозділів сіверян добирається до невеликого міста, де зовсім недавно облаштувалося сімейство Холлі. Солдати, що втратили людський вигляд, жорстоко розправляються з мирними жителями. А незабаром ця трагічна новина доходить до вух головного героя. Відразу він втрачає всіх, хто був йому дорогий. Тепер Чарльз мріє лише помститися мерзотникам, які продовжують бешкетувати на території Вірджинії.

Сміливець вирушає в далеку дорогу, щоб знайти і покарати катів, нехай заради цього йому доведеться не раз ризикнути життям. Фільм Останній стрілець (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Крістофер Форбс
В ролях: William Adams, Jezibell Anat, Tori Barker, Saul Brooks, Джеррі Чессер, Тріп Кортні, Charlie Glotzbach, Viola Hobbs, Джон Хадсон, Дейв Лонг