Фільм Останні дні Біллі Кіда (2017) дивитись онлайн в HD якості


Одним з найвідоміших бандитів на території Дикого Заходу був визнаний Біллі Кід. Цей легендарний розбійник не уявляє іншого життя, як постійні перестрілки, пригоди романтичного характеру і маса небезпек. За останні роки він стикався з масою подій, але досі не зміг знайти спокій і гармонію. За свою привільну поведінку Біллі повинен понести покарання. Саме так вважають представники системи правосуддя. Вони відправили по його слідах поліцейських, та й оголосили справжнє полювання на бандита. Той, хто принесе його голову, отримає солідну грошову винагороду.

Подібний факт приваблює багатьох недругів Біллі Кіда, охочих не тільки завдати по ньому фатального удару, але ще й збагатитися за допомогою його смерті. На тлі цих подій найманці кинулися на територію Нью-Мексико, розраховуючи, що зможуть зловити втікача, отримав солідний куш. Тим часом Біллі продовжує вирішувати особисті проблеми і вибиратися з маси переробок, в які регулярно потрапляє з власної вини.

Він готовий до будь-яких випробувань долі і точно знає, що зможе вийти з навіть самої непростої ситуації живим і здоровим. Фільм Останні дні Біллі Кіда (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Крістофер Форбс
В ролях: Вільям Адамс, Джезибель Анат, Даніель Брахім, Ешлі Клейтон, Джейсон Кеш, Джеррі Чессер