У центрі сюжету знаходиться невелике сімейство. Кілька місяців тому Сьюзен і її син Том позбулися головного добувача. Чоловік жінки помер внаслідок нещасного випадку. Так що тепер мати і її нащадок тягнуть жалюгідне існування. Скромних доходів їм ледь вистачає для того, щоб прогодуватися. Ускладнюється становище тією обставиною, що покійний заборгував велику суму банку. Щоб розплатитися з кредитором, вдова продала всіх коней зі свого господарства. Однак цього все одно не вистачило для погашення боргу. Тому панянка не спить ночами, прикидаючи, де можна дістати відсутню суму. Вона прекрасно розуміє, що якщо не трапиться диво, їй доведеться продати власне ранчо.

В один з будніх днів на порозі будинку головних героїв з’являється недбало одягнений чоловік, який явно потребує відпочинку і їжі. Жаліслива Сьюзен погоджується надати на деякий час притулок волоцюгу. Незабаром Сем ділиться з Томом своїм секретом. Він розповідає хлопчині про печеру, в якій зберігається величезний скарб. Фільм Легенда про підземні печери (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Природно, юнак загоряється ідеєю знайти це місце. А між тим місцевий шериф повідомляє господині ферми, що знаходиться у неї на постої жебрак є безжалісним злочинцем.

Режисер: Brent Christy
В ролях: Денні Вінсон, Олександрія Деберрі, Джилл Вагнер, Джет Юргенсмейер, Роб Моран, Том Проктер, Вільям Шоклі, Ренді Уейн, Джеремі Самптер