Відносно недавно Джулія Річардс влаштувалася служницею до дуже забезпеченого чоловіка. Вона оселилася в шикарному особняку, що належить багатієві. За досить просту роботу дівчина отримує солідну зарплату. Ось тільки за такі гроші вона повинна надавати своєму босові послуги та інтимного характеру. При цьому гордовитий молодий чоловік володіє досить поганим характером. Він ставиться до своєї коханки, мало не як до рабині. Але головна героїня змушена зносити постійні глузування і приниження, адже в іншому випадку вона моментально втратить робоче місце. Тим часом її господар наймає до себе на службу молодої людини.

Незабаром між ним і звичайною домробітницею зав’язуються дружні стосунки. Джулія розповідає Френку про те, що гордовитий багач постійно б’є її, насолоджуючись беззахисністю своєї служниці. Хлопець ж відкриває дівчині страшну таємницю. Виявляється, що він є професійним кілером, який встиг відправити на той світ десятки людей. Фільм Історія про мустанга і покірної жінки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак ця обставина зовсім не заважає головній героїні по вуха закохатися в нього. Ось тільки чи може вона довіряти Френку, який явно щось недоговорює? Які небезпеки чекають наївну домробітницю попереду?

Режисер: Джеймс Коттен
В ролях: Стефен Доусон, Метт Даллас, Кайова Гордон, Девід Дженкінс, Роберт Крейгхед, Моніка Пенья, Bryan Whorton, David Lee Anderson, Джефф Андерсон, Ricky Aynes