Головна героїня фільму – Анна. Цій жінці не особливо пощастило в житті, вона змушена виховувати дитину самостійно. Вона просто обожнює стародавні знахідки кісток і скам’янілості різних тварин. Вона готова зірватися на розкопки в будь-яку точку світу, тому що це їй цікаво. Вона знає, що її робота пов’язана з певним ризиком, але все одно відчайдушно бореться за своє місце під Сонцем. Але одного разу з нею сталася по-справжньому лякаюча історія, яка запам’ятається Ганні ще на довгий час. В один з днів, брат її екс чоловіка говорить їй про те, що її зацікавило.

Він повідомляє їй, що один з його знайомих виявив зуб динозавра. Недовго думаючи, вони відправляються в це місце на розкопки. Вони сподіваються знайти щось цікаве, і можливо навіть рідкісне. Але вони не знають, що «Долина кісток» може стати місцем де будуть покоїтися їх кістки. Цей знайомий, по сліду якого вони приїхали в регіон виявляється боржником у одного дуже крутого і небезпечного типу.

Що чекає Копачів попереду? Чи знайдуть вони те, що хочуть відшукати, або їм доведеться рятуватися втечею з богом забутої місцевості. Фільм Долина кісток (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ден Глейсер
Актори: Отем Різер, Різ койра, Стів Молоні, Mason Mahay, Олександра Біллінгс, Білл Смитрович, Марк Марголіс, Мьюз Уотсон, Білл Даблоу, Brandon Heitkamp