XIX століття. У той час Дикий Захід служив своєрідним притулком для сотень зграй грабіжників і відчайдушних головорізів. Одним з таких злочинців був і Антон Корнелл. Разом зі своїми дружками він творив безчинства, завжди уникаючи зустрічі з представниками закону. Одного разу бандит зустрів Пенелопу. Ця чарівна дівчина справляє на нього незабутнє враження. У підсумку він викрадає красуню, яка відкидала всі залицяння з боку кровожерного нальотчика. Такий розвиток подій не влаштовує нареченого зниклої дівчини. Самуель відрізняється мрійливим характером і деякою неуважністю. Однак, дізнавшись про недавній інцидент, він негайно відправляється в похід на пошуки своєї коханої.

У цій складній і небезпечній місії до головного героя приєднується проповідник на ім’я Генрі. При цьому для священнослужителя він занадто часто прикладається до пляшки з міцним спиртним. Два приятелі усвідомлюють, що їх чекає зустріч з одним з найнебезпечніших бандитів на Дикому Заході. Антон не знає пощади до своїх ворогів. Фільм Дівиця (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але дана обставина нітрохи не лякає Самуеля, який дав собі слово за всяку ціну врятувати Пенелопу. Чоловікові належить пройти чималий шлях, щоб наздогнати злочинця і його полонянку.

Режисер: Девід Зеллнер, Нейтан Зеллнер
Актори: Роберт Паттінсон, Міа Васиковська, Девід Зеллнер, Нейтан Зеллнер, Роберт Форстер, Джозеф Біллінджір, Морган Ланд, Рей Келлехер, Робін Адамс, Гері Брукінс