Цзин Пханг є найпростішим залізничним робітником. Головний герой «Чужак» 2019 шукає краще життя. Для цього наш герой вступає в контакт з групою корумпованих політиків, і вони роблять його життя вкрай небезпечною. А в цей час маршал Уокер намагається взяти під контроль своє місто. Доля підносить поганий сюрприз у вигляді трагедії. Тепер він змушений вибирати між правосуддям і своєю сім’єю. І вибір зробити буде вкрай складно, адже від нього залежить не лише майбутнє маршала, але доля його сім’ї і навіть всього міста. І цей вибір потрібно зробити тут і зараз.

Фільм зачіпає знайому всім тему морального вибору, перед яким стоїть головний герой. Сім’я чи правосуддя? Один з головних героїв, працівник на залізниці, в пошуках кращого для свого життя заходить на темну сторону закону. Фільм Чужак (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А маршал в спробах контролювати місто заганяє себе в глухий кут, вийти з якого можна тільки вибравши з двох зол. Ніхто з них не бажав поганого, але в житті не все завжди йде за планом.

Режисер: Тімоті Вудворд мл.
В ролях: Пітер Шерайко, Алан Доннес, Каиви Лайман, Філіп Ст. Брюэнн, Неллі Цай, Денні Трехо, Шон Патрік Фленері, Джон Фу, Трейсі Д. Едкінс