У центрі даної історії, стоять два брати, життя яких неабияк пошарпала. Вони живуть в справжнісінькому плавучому будинку, чимось середньому між човном і трейлером. Не найкраще місце для існування, але вибирати хлопцям не доводиться. Їм не просто існувати в світі, який немов налаштований проти них. Заради заробітків, вони готові братися за будь-яку роботу і частенько грають в азартні ігри. Хоча б в цьому, вони майстри і тільки завдяки грі, триматися на плаву. Даний стан справ, помітно набридло героям, від чого вони і планують своє нове майбутнє. Мета братів полягає в сонячній і затишній Каліфорнії, куди власне планується переїзд.

Тільки ось, щоб почати нове життя, необхідно роздобути багато грошей. Це звичайно ж, зробити дуже непросто, інакше б вони вже давно розбагатіли. Зібравши всю волю в кулак, хлопці вирішують провернути ризиковану і небезпечну справу. Воно обіцяє їм велику фінансову вигоду і фактично нове життя, далеко від поневірянь і обмежень. Фільм Бідний хлопчик (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Натхнені своєю затією, вони приймаються за план, розробку і звичайно ж, готуються повні впевненості. Тільки от у справі цьому, буде дуже непросто здолати обставини, що склалися, що виникають на шляху.

Режисер: Роберт Скотт Уайлдс
В ролях: Джастін Чатвин, Майкл Шеннон, Аманда Крю, Джон Фостер, Дейл Дикки, Лу Тейлор Пуччі