У центрі розповіді кінострічки виявляється чоловік на ім’я Дерек. Він досяг у своїй професії чималих успіхів. Однак головний герой мріє зовсім про інше. Він хоче зняти гостросюжетний фільм жахів про сімейну пару, яка потрапляє в будинок, де живе могутній демон. До роботи над цим проектом початківець режисер приваблює своїх товаришів. У них є все необхідне обладнання для зйомок картини. На одну з головних ролей Дереку вдається запросити свою колишню дружину, з якою у нього досі натягнуті відносини. Незабаром кінематографісти-любителі знаходять відповідний напівпокинутий будинок, який послужить відмінними декораціями для їх творення.

Орендувавши житловий будинок на кілька днів, вони приступають до роботи над фільмом. Незважаючи на відсутність професійної освіти і досвіду, Дерек добре справляється зі своїми обов’язками. Він грамотно керує підлеглими, не забуваючи майстерно виконувати головну роль у знімається кінострічці. Фільм Знайдені плівки 3D (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак через деякий час приятелі стають свідками кількох дуже дивних і страшних інцидентів. Тепер дружній компанії належить розраховувати лише на свої сили, якщо вони не хочуть стати жертвами мешканців потойбічного світу.

Режисер: Стівен ДіДженнеро
В ролях: Картер Рой, Олена фон Строхейм, Кріс О’Брайен, Том Сапоріто, Скотт Аллен Перрі, Джессіка Перрін, Скотт Вейнберг, Джон Доуз, Доран Інгрем, Карлтон кодло