Головним героям доводиться зіткнутися з низкою досить захоплюючих подій. Вони настільки захопилися пошуками містичних істот, що перелопатили величезну кількість книг по магії. Тепер вони мають намір зробити все, щоб довести існування всіх цих дивних істот і постаратися знайти спосіб як зустрітися з ними особисто. Вони навіть зняли одне приміщення, де за словами господині знаходяться такі істоти. Тільки ось жінка обдурила їх і насправді вирішила таким чином здерти з цих недбайливих любителів пригод побільше грошей. Тепер же героям доводиться зіткнутися з низкою неприємностей, які їх тільки могли переслідувати.

До того ж вони все-таки відшукали будинок, який на думку всіх був житлом досить дивних істот. Адже за деякими даними там було дзеркало, яке є самим цим порталом, що дозволяє переходити з одного світу в інший. І хлопці настільки сильно захопилися затією, що зовсім забули про почуття самозбереження. Тепер їх попереду чекає неймовірна і небезпечна пригода.

Чи зможуть вони впоратися з усім, що їх чекає і як всі ці істоти відреагують на появу нових мешканців будинку? Фільм Житло (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кайл Мекка
В ролях: Ерін Марі Хоган, Му-Шака Бенсон, Девані Пінн, Джозі ДіВінченцо, Ебігейл Мері, Білл Браун