Армен не перший рік працює сищиком. Він є приватним професіоналом, які досягли неймовірних висот. Він стикався з низкою випробувань, які були пов’язані з протистоянням небезпечним і досвідченим бандитам, але завжди виходив сухим з води і відстоював позиції закону. Одного разу йому було доручено розслідувати нову справу. Вникнувши в суть того, що відбувається, чоловік зрозумів, що доведеться неабияк постаратися, щоб докопатися до суті. На березі Міссурі є невелике поселення. Тут мешкає древній культ. Люди, що представляють його інтереси, вважають за краще закликати на землю жахливу істоту, яка прибула з пантеону.

Це представник одного з лавкрафтіанських богів. На тлі цих подій зник молодий хлопець. Він був студентом одного з місцевих інститутів. Вникаючи в справу все більше, сищик розуміє, наскільки ця історія сповнена космічного жаху. В результаті він стикається з різними речами, які важко подаються логічному поясненню. Фільм Закликаючи темряву (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Армена чекає ряд непростих випробувань, в яких потрібно буде спробувати зберегти не тільки свій розум, але і життя. Здається, що все, що відбувається в його житті є вигадкою і плодом хворої фантазії, але насправді – це реальність.

Режисер: Джон Ланс
В ролях: Гленн Карпентер мл, Грант Конрад, Рік Деніелс, Міхаела Лакрамиоара, Міка Діллінджер, Кен Кастен