Фільм Відновлення (2019) дивитись онлайн в HD якості


Ронні Прайс відслужила в морській піхоті, і останні кілька років перебувала в гарячих точках на Близькому Сході. Щодня вона побачила жахливі речі, сильно вплинули на її жіночу психіку. Повернувшись на батьківщину, крім посттравматичного стресового розладу, головна героїня була схильна героїнової залежності. Вона знаходила розраду у важких наркотиках, що спричинило за собою серйозні неприємності. Жінку направили на примусове лікування в наркологічний диспансер, де лікарі мали намір знову повернути їй тягу до нормального життя.

На колективному курс психотерапії Ронні була небагатослівною, намагаючись не поширюватися про своє темне минуле. Вона не бажала бути присутньою на непотрібних сеансах, де кожному давали шанс висловитися, через що вступила в конфлікт з Бет. За образи в свою адресу головна героїня накинулася на неї з кулаками і ледь не вбила нещасну. Через агресивну поведінку начальник лікарні доктор Тейлор почав оформляти документи про переведення жінки у в’язницю, побоюючись за здоров’я своїх підопічних.

Незабаром персонал клініки і пацієнти стали гинути один за іншим від рук невідомого маніяка, а Ронні була єдиною, хто могла їх усіх врятувати. Фільм Відновлення (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Ліанг
В ролях: Стефані Пірсон, Хоуп Кватроцкі, Ліз Феннінг, Аріель Хадер, Майк Старр