Дивитися фільм «Вертушка» 2017 онлайн ви зможете, як на мобільних пристроях (android, OS, apple та інших) так і на комп’ютері, тільки у нас і тільки в хорошій hd якості, абсолютно без якихось обмежень і реєстрацій! Все, що є у нас на сайті, все це безкоштовно! Щасливе дитинство Райлі Кентербері скінчилося, коли дівчинці ледь виповнилося п’ятнадцять років. Її мати померла, а батько, не бажаючи піклуватися про дочку, відправив її в інтернат, чого дівчинка так і не змогла пробачити. Наступні десять років вони майже не спілкувалися і не бачили один одного. Можливо, героїня фільму жахів «Вертушка онлайн» так і забула б про своє минуле, якби не дзвінок дядька.

Він повідомив Райлі, що її батько зник, не залишивши ніяких звісток. Дівчині довелося повернутися на ферму, де колись вона жила з батьками. Вона поняття не має, куди міг пропасти її батько, але все ж в цій справі є щось таємниче. Зустрівшись з Еріком, другом дитинства і першою любов’ю, вона дізнається подробиці життя на фермі в останні десять років. Тут багато що змінилося, стало куди більш похмурим, ніж здавалося за часів дитинства.

Парк атракціонів, де її батько колись влаштовував карнавали, згорів, і під дзижчання вцілілої вертушки на його місці відбуваються дивні і страшні події. Фільм Вертушка (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бора Дагтекін
В ролях: Еліас Ембарек, Катя Ріман, Йєлла Хаазе, Сандра Хюллер, Макс фон труну, Вуха Глас, Гізем Емре, Арам Арамі, Лукас Райбер, Руна Грайнер