Близькі родичі проводили раніше разом багато часу. Вони збиралися цілими сім’ями і весело проводили час. Але ось останнім часом такі зустрічі стали рідкісними, адже у кожного з’явилися свої турботи, які забирали багато часу. В один із днів хлопці знову вирішують зібратися всі разом, щоб хоч трохи відволіктися від справ і згадати минулі часи. Посиденьки вирішили призначити в будинку у одного з молодих людей. У призначений день він разом зі своєю сім’єю зустрічає довгоочікуваних гостей. Коли всі опиняються в зборі, починається вечеря, якій не судилося завершитися. Прямо посеред заходу в будинок увірвалася зграя бандитів, метою яких було захоплення глави сімейства в заручники.

Його дружині, прихопивши дітей, довелося оговтатися в якийсь маєток, де зберігалися документи. Коли вони досягають кінцевої мети градус хвилювання і божевілля підвищується. В особняку проходить дивний захід, на ньому всі дорослі люди були вбрані в підгузники. Поводилися вони також дивно, витворяли що хотіли, а ще там була група жінок, переодягнених в медсестер.

Але це тільки початок, верхівка айсберга. На шляху головних героїв виникає все більше і більше дивних речей, спливають сімейні таємниці, з’являються змови. Фільм Великі малюки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Домінік Брант
В ролях: Кертіс Лоу, Ендрю Данн, Енді Абрахам, Кейт Куган, Домінік Брант, Чарлі Чак