Велика корпорація займається виробництвом хімічних препаратів, токсичними володіють властивостями, що робить їх для будь-яких біологічних видів досить небезпечними при попаданні в навколишнє середовище. Жадібних керівників компанії цікавить виключно фінансова сторона справи, до питань безпеки проведеної роботи вони підходять абсолютно безвідповідально, ігноруючи суворі обмеження і норми, що стосуються конкретного виду діяльності. З метою наживи керівництво, фінансують ризиковані експерименти, знаходить простий спосіб, що дозволяє значну економію здійснити грошових коштів, виділених для організації відповідних умов для чистоти чергових випробувань.

Вони визначають для проведення експериментальної перевірки правильності функціонування нового винаходу територію національного заповідника. Заповідний ліс, населений різноманітними тваринами, що охороняються законом, перетворився на полігон для небезпечних досліджень аморальних вчених.

Співробітники лабораторії безперешкодно поширювали по околицях смертоносні хімікати, абсолютно про сумні не замислюючись наслідки згубної діяльності. Фільм Утконоссум (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роджер Трекслер
В ролях: Алексія Рене Паттон, Карен Фьорино, Клер Найт, Бред Мур, Джессіка Морган, Брайан Редмон, Ейпріл Шандор, Джеремі Сандор, Скотт Усел, Чад С. Уотсон