Велика сім’я Картерів вирішила відправитися в подорож на честь річниці, але по дорозі доводиться перетинати пустелю, яка раніше була місцем проведення ядерних випробувань. На бензоколонці господар попереджає їх про те, що частина представників корінного населення не захотіла покинути давно уподобані території і під впливом радіації сталася жахлива мутація, внаслідок чого вони перетворилися в огидних потвор. Тепер вони займаються розбоєм і полюванням на випадкових проїжджаючих туристів. Розумні тварюки змогли зламати автомобіль сімейства і люди, які навіть не підозрюють про небезпеку, опинилися в пастці.

Почалася страшна боротьба за виживання, в якій вже постраждало кілька родичів. Вони починають чинити опір і дати відсіч нападаючим, але це практично неможливо. Дуг відправляється в селище мутантів і несподівано знаходить там прихильницю, яка може йому допомогти в цій небезпечній справі. Фільм У пагорбів є очі (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вони за всяку ціну намагаються вибратися, але чудовиська явно перевершують силою і спритністю, тому доведеться проявити хитрість і кмітливість, а взаємовиручка дозволить боротися за життя дружно і активно.Але хто ж переможе в нерівній сутичці?

Режисер: Олександр Ажа
Актори: Максим Джиффард, Майкл Бейлі Сміт, Том Бауер, Тед Левайн, Кетлін Квінлен