У Техасі трапляється акт вандалізму на місцевому кладовищі, де було розкрито відразу кілька могил. Ця звістка стурбувала сімейство Бернс, що турбується за могилу Діда. Вони вирішують відправитися в колись рідні місця, щоб оцінити обстановку. Їх подорож приводить на стару ферму, де колись і жив дід. По сусідству розташувалися люди, які прикрасили фасад будинку кістками і шкірою, що належить не тільки тваринам, але і людям. Ця зустріч змінить життя Бернсов. На відокремленій фермі в тому самому загадковому будинку живе сімейка канібалів разом зі шкіряним обличчям-маніяком, який вміє орудувати бензопилою. Їх остерігаються місцеві жителі. А подорожні не підозрюють, що можуть стати новою метою страшних людей.

Так двоє мандрівників роз’їжджали по штатах країни і знайомилися з новими місцями. У Техасі їм захотілося повеселитися. Вони подзвонили на радіо і почали сипати гостротами, насолоджуючись спілкуванням з ведучою прямого ефіру. Незабаром розмова молодих людей була перервана моторошними криками, тому, що вони зустріли Шкіряне обличчя, а дівчина чула кожен передсмертний зітхання. Цікаві дослідники лісової хащі натрапили на самотню хатину, де горів вогонь.

Вони теж стали приманкою для сімейства людожерів. Влада стурбована хвилюваннями в Техасі, пов’язаними з особистістю загадкової людини в шкіряній масці. Фільм Техаська різанина бензопилою (2003) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Маркус Ніспел
Актори: Майк Фогель, Р. Лі Ермі, Ендрю Брінярскі, Девід Дорфман, Ерік Бальфур, Лорен Джерман, Джонатан Такер, Терренс Еванс, Джессіка Біл, Еріка Лірсен