Захоплюючий фільм розповість глядачам про життя подружжя Костелло. Ендрю і Джулі є справжніми професіоналами журналістської справи. Їм довелося пожертвувати багатьом, щоб піднятися вгору по кар’єрних сходах, знайти популярність і великі гонорари за свою роботу. Кожна справа подружжя викликає резонанс в суспільстві, що, звичайно ж, не може ні радувати їх. Вони хапаються за нові злочини і розслідування з особливим ентузіазмом. Одне з останніх справ перетворить їх життя на справжній кошмар. Тільки Чи замислювалися журналісти про подібний результат, беручись за нього?

Історія починається з того моменту, як Ендрю і Джулі відзначили, що біля їх сімейного гніздечка спостерігається підозріла активність військових. Сфокусувавши свої сили на даному питанні, вони абсолютно випадково стикаються з двома незнайомцями. Подружжя вирішує провести з ними інтерв’ю, навіть не думаючи про наслідки настільки ризикованого завдання. Впускаючи в свій будинок незнайомців, журналісти не уявляли, що простий діалог здатний прийняти форму істинного кошмару.

Це інтерв’ю фатальним чином змінює їх звичне життя, змушуючи подружжя переосмислити все, що відбувається і змінити погляди на основні пріоритети для себе. Фільм Спійманий (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джемі Паттерсон
В ролях: Кіен Беррі, Рубен Кроу, Aaron Davis, Дейв Мунфілд, Ейпріл Пірсон, Мікі Самнер