Події відбуваються в невеликому американському місті, де проживає достатня кількість населення для здійснення апокаліпсису. Місцевий житель і вчений за сумісництвом любив пропадати місяцями в своїй лабораторії. Його відвідували різні ідеї, які змінять світ людства і зроблять багатьох людей щасливими. Однією з таких ідей виявилося створення речовини, яка дозволить померлим воскреснути і продовжувати радувати рідних і близьких своїм існуванням. Дослідник експериментував з різними речовинами, щоб досягти досконалості своєї вакцини проти смерті. Однак один з його експериментів не вдався, і чоловік випадково упускає капсулу з отруйною речовиною на землю.

Раптово його творіння спрацювало, мерці почали вириватися зі своїх могил, але вони зовсім не ті доброзичливі люди, які були поховані близькими. Тепер місто в небезпеці, зомбі атакують всіх живих на землі, розриваючи людей на шматки. У місті настав хаос через помилку однієї людини, тепер все населення планети змушене боротися з зомбі, щоб вижити, але сили людини безсилі проти мерців.

Раптово на захист планети ставати чудовисько, яке ховалося в засніжених лісах. Монстром виявився снігова людина, і тільки йому укуси злих мерців не страшні. Фільм Снігова людина проти зомбі (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марк Полонія
В ролях: James Carolus, Todd Carpenter, Bob Dennis, Steve Diasparra, Даніель Донахью, Дейв Файф, Jeff Kirkendall, Кен Ван Сент, Greta Volkova