Головними героями стали звичайні люди, що живуть звичним, одноманітним життям. Прийшовши до тями їм вдалося виявити жахливу річ. Вони на складі і він міцно замкнений. Незабаром стало зрозуміло, що присутні люди не розуміють, як вони тут виявилися, хто їх вирішив вибрати, як приніс сюди, чи були правила відбору. У всіх людей в руках камера, за допомогою якої можна вивчати місця. Це потрібно для того, щоб знайти правильний вихід з ситуації, що склалася. Але виявити їм вдалося вельми не хорошу штуку. Люди перетворилися на учасників жахливої і небезпечної гри, приз за яку-власне життя. Ті, кому судилося програти — обов’язково помре. Щоб спробувати врятуватися, вони повинні навчитися вбивати.

Вижити пощастило лише одній людині, найсильнішому і сміливому, тому, хто впоратися з поставленими завданнями. Дивно те, що раніше вони не були знайомі один з одним. Знайти відповідь, кому спало на думку викрасти їх і для яких цілей, було неможливо. Фільм Смертельна гра (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Потрібно дізнатися, що це за реаліті-шоу, кому воно вигідно і хто насправді є творцем? Потрібно постаратися докласти максимум зусиль, щоб домогтися позитивного результату в настільки небезпечному, але важливій справі.

Режисер: Стівен Джудд
В ролях: Леонард Робертс, Джемі Хілл, Ханна Міддлтон, Карлі Стіл, Камерон Бауен, Сідні Еллісон, Едуард Гелхаус, Кріс Хейес, Преслі Кокер, Марина Орлова