У центрі уваги кінофільму знаходиться звичайнісіньке сімейство. Через не найвищого достатку подружжя і їхні діти змушені тулитися в досить скромному за розмірами старому будинку. Але одного разу вони дізнаються про смерть своєї далекої родички. Старенька залишила їм у спадок шикарний особняк, який розташовується в дуже мальовничому місці. Головні герої невимовно раді такому вдалому збігу обставин. Вони вирішують негайно переїхати в нове житло. Через кілька днів сім’я разом з нехитрим скарбом виявляється в просторому будинку, який, незважаючи на солідний вік, знаходиться у відмінному стані. Однак через деякий час радості молодих людей приходить кінець.

Справа в тому, що в особняку починає творитися якась чортівня. Ночами головні герої чують дивні голоси і звуки, від яких кров холоне в жилах. Вони намагаються не звертати уваги на ці інциденти. Але з кожним днем ситуація погіршується все більше. Якась істота з іншого світу явно не живить ніжних почуттів до нових мешканців будинку. Фільм Сімейні цінності (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак члени сімейства не хочуть і думати про переїзд в своє старе житло. Чи зможуть вони впоратися з несподівано виниклою проблемою, розкривши темне минуле цього особняка?

Режисер: Томмі Фейрклота
В ролях: Фелісса Роуз, Марк Паттон, Suzie Haines, Джейсон Вейл, Elizabeth Mears, Трейсі де Леон, Роберт Холбрук, Leah Wiseman, Ендрю Уїклі, Девід Огродовскі