Анна все своє дитинство провела у віддаленій хатині в лісі. Батько тримав її під замком в кімнаті і нікуди не випускав. Кожен день він розповідав дівчинці про те, що світ навколо сповнений чудовиськ. Є вампіри і перевертні, а є ще щось, що небезпечніше їх в кілька разів. І ці чудовиська полюють саме за Ганною, так як вона особлива. Тому їй не можна виходити на вулицю і навіть відкривати вікна. Коли їй виповнилося 16, дівчину знайшла шериф Еллен. Так як у неї спостерігалося виснаження, вона її привезла в лікарню. При огляді було виявлено, що батько насильно намагався уповільнити її дорослішання, вводячи спеціальний препарат. Жінка зглянулася над підлітком і вирішила взяти її до себе.

Поки вони шукають когось із родичів Анни. Дівчині довелося непросто в Новому Світі. Нові правила спілкування і поведінки, велика кількість людей навколо. А, головне, ніяких чудовиськ. Ніхто їх не боїться, а лише сприймає як казки. У школі їй так і не вдалося адаптуватися і вона залишалася ізгоєм. Але Анна потроху знайшла спільну мову з сином шерифа. Фільм Сага про чудовисько (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І між ними стали зав’язуватися романтичні стосунки. Як тільки дівчина повірила, що її ніхто не переслідує, стали відбуватися дивні речі. І раптово вона стала мішенню для оточуючих.

Режисер: Фрідріх Боем
В ролях: Лів Тайлер, Бред Дуріф, Бел Паулі, Джеймс Легрос, Майк Фейст, Трой Раптеш, Бевіш Патель, Френк Діл, Брайан Донахью