У Романа ось-ось відбудеться весілля, але після сварки з нареченою він змушений виїхати в заміський будинок в глухому селі. Тут йому точно ніхто не завадить подумати про все і прийняти остаточне рішення щодо свого майбутнього. Нічна прогулянка до озера обертається для хлопця зустріччю з містичним істотою, спраглим роздобути його душу. Просто з води з’являється русалка і цілує Рому, який не в силах відірвати від неї очей. Після цього його життя перетворюється на кошмар. Русалка повністю заволоділа розумом хлопця і висмоктує з нього останні краплі життя. Колись у цих місцях через нещасливе кохання загинула дівчина. І тепер кожен, хто виявиться поблизу, ризикує потрапити під вплив чар і, найімовірніше, померти.

У битву за коханого вступає Марина, яка готова на все, щоб вирвати Рому з лап чудовиська. Турбуючись про долю коханого, дівчина ставить на кін власне. Озеро мертвих грунтується на давніх легендах слов’янських народів, у яких утоплена заманювала в воду чоловіків і жорстоко вбивала їх. Фільм Русалка. Озеро мертвих (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ця картина не стала першою в жанрі хоррор для режисера Святослава Подгаевского, який раніше зняв Пікову даму і Наречену. Цікаво, що картина вийшла в прокат навіть в Центральній Америці.

Режисер: Святослав Подгаевский
В ролях: Вікторія Агалакова, Юхим Петрунин, Микита Єленєв, Софія Шидловська, Сесіль Плеже, Ігор Хрипунов